+48 508 432 032
Jedyni w Polsce
z Semilac
Select Semilac
Dlaczego
Select


Select to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności przekraczające standardowe kursy i szkolenia stylizacji paznokci. Jesteśmy partnerem szkoleniowym marki SEMILAC, której produkty do stylizacji paznokci cieszą się ogromną popularnością w kraju i za granicą.

Współpraca z SEMILAC to nie tylko powód do radości i zadowolenia. To przede wszystkim potwierdzenie naszych umiejętności i jakości naszej edukacji. Szkołę Select i markę Semilac połączyły wspólne cele i wartości. To miłość do pięknych paznokci i pasja dzielenia się wiedzą ze wszystkimi miłośniczkami manicure. Dwanaście lat doświadczenia, współpraca z najlepszymi i wybitne osiągnięcia absolwentów to zaledwie kilka z powodów, dla których warto wybrać nasze kursy i szkolenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających uczniów. Uczestnikom kursów zapewniamy naukę na profesjonalnych produktach Semilac oraz w pełni wyposażone indywidualne stanowiska pracy. Nasze kursy stylizacji paznokci są polecane innym osobom, dzięki czemu trafiają do nas uczniowie z całej Polski. U nas mogą kształcić się osoby chcące poszerzać swoją wiedzę lub takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją paznokci albo chcą się przekwalifikować.

90% czasu każdego kursu stanowi praktyka. Ćwiczenia praktyczne ze stylizacji paznokci odbywają się na modelkach, które zapewnia Select. Prezentowane są m.in. techniki stylizacji paznokci metodą żelową, profesjonalnego zdobnictwa, manicure hybrydowego czy sposoby zastosowania hybrydy budującej.

Umożliwiamy także osobom bezrobotnym znalezienie pracy, ponieważ współpracujemy z wieloma Urzędami Pracy. Program stylizacji paznokci znajdziesz tu
Semilac
Select

Drogie Panie, Przyszłe Stylistki Paznokci!

SEMILAC, jako jedyna polska firma podjęła starania o uregulowanie statusu kwalifikacji osób, które zajmują się stylizacją paznokci. Proces, choć długi i skomplikowany jest w naszej branży niezwykle potrzebny. To zdany egzamin (walidacja) w Instytucji Certyfikującej umożliwi usankcjonowane wykonywanie usług w ponad 130 krajach i zagwarantuje spójny, wysoki poziom ich świadczenia.
Dziś brak regulacji prawnych skutkuje tym, że certyfikaty i dyplomy zdobywane są podczas szkoleń o różnym poziomie. Chcemy zagwarantować osobom zajmującym się stylizowaniem paznokci właściwy status i legalnie słuszną, nieskomplikowaną drogę do rozwoju zawodowego o charakterze państwowym.

Droga do zatwierdzenia odpowiedniego wniosku to proces złożony, wieloetapowy i co bardzo ważne – jawny. Od 2017 roku w konsultacjach i tworzeniu treści zapisów uczestniczą przedstawiciele wielu firm i stowarzyszeń, których wnioski są na bieżąco dyskutowane podczas wspólnych spotkań w ministerstwie, a uwagi wprowadzane do treści wniosku. Wstępny wniosek znajduje się na stronie Ministerstwa Aktualnie zbierane są dodatkowe uwagi i trwają prace nad ustaleniem finalnego brzmienia zapisów, które zgodnie z litera prawa zostaną przedłożone Radzie Interesariuszy i grupie niezależnych ekspertów, powoływanych przez ministerstwo właściwe.