+48 22 846 21 00
O nas

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT to szkoła piękna, doskonałości i perfekcjonizmu w zakresie edukacji kosmetycznej i artystycznej. Trzynastoletnie doświadczenie powoduje, że stosowane przez nas metody dydaktyczne są skuteczne i efektywne, a pozyskiwana wiedza jest zapamiętywana trwale i kompleksowo. Nieustanne podążanie za innowacjami na rynku sprawia, że program i materiał szkoleniowy jest stale aktualizowany i odpowiada najnowszym trendom obowiązującym w branży.

Nie sprzedajemy szkoleń, lecz styl pracy i emocje! Dołącz do nas!

 

 

Sale wykładowe

W siedzibie szkoły znajdują się sale wyposażone w profesjonalny sprzęt, przystosowane do zajęć teoretycznych oraz praktycznych.

 

 

 

Kadra:
Pracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Tylko doskonale wykształcona kadra potrafi przekazać wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym światowym poziomie.

 

 

Certyfikaty:
Certyfikaty to jeden z wielu elementów, który wyróżnia nas spośród innych. Nad ich pięknem i estetyką czuwają specjalnie wybierani graficy. Każdy certyfikat jest dziełem innego artysty. Europejska Szkoła Stylizacji SELECT po zakończonych szkoleniach wydaje komplet certyfikatów w języku polskim i angielskim.

 

 

Absolwenci:
Profesjonalizm kadry oraz sukcesy zawodowe absolwentów to gwarancja naszej solidności i perfekcji. Dlatego ufają nam najwięksi gracze na rynku w różnych kategoriach branżowych, a o wysokim poziomie naszych kursów świadczyć mogą osiągnięcia wielu naszych absolwentów.

 

 

 

 

Paweł Sikorski – wizażysta Diora,
Anna Więch – asystentka Magdy Atkins,
Katarzyna Kałek – zdobyła tytuł Mistrza Polski w Makijażu Profesjonalnym 2010,
Marta Dudziak – redaktor porad związanych z modą i makijażem.
Specjalnie stworzyliśmy dział Na tropie absolwentów poświęcony sukcesom naszych uczniów. Zapraszamy do jego obejrzenia.

 

 

Przytul mnie:

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT stanowczo sprzeciwia się wszelakiej przemocy w stosunku do zwierząt. W swojej kadrze pełnoprawne miejsce posiada nasz pupil Kenzo, gdyż wszystkie zwierzęta traktujemy na równi i z miłością. Kiedy okazało się, że do naszej szkoły uczęszcza coraz to więcej osób, postanowiliśmy połączyć przyjemne (bo dla nas nauka jest czystą frajdą!) z pożytecznym – starając się promować zdrowe podejście w stosunku do małych (a czasami całkiem sporych) pociech. Zwierzęta w naszym życiu powinny być partnerami obdarzonymi miłością i opieką.

 

 

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT po za propagowaniem miłości do zwierząt, aktywnie uczestniczy w polepszaniu ich jakości życia. Jeżeli masz zamiar zostać naszym uczniem, nie zdziw się, jeżeli poprosimy Cię o pomoc finansową, gdyż zdarza się nam organizować zbiórki pieniędzy dla najbardziej potrzebujących zwierzaków. Co roku także przekazujemy 1% podatku organizacjom pozarządowym zajmującym się pomocą dla bezdomnych zwierząt.